International cooperation
Home / International cooperation / Centers of languages and cultures

Centers of languages and cultures

Cultural and Linguistic Center of China

Культурно-лінгвістичний центр Китаю Полтавського університету економіки і торгівлі - штатний навчальний підрозділ університету, що сприяє задоволенню культурно-освітніх потреб студентів університету.

 

 

 

 

Center of German Language and Culture

Центр німецької мови і культури створено в Полтавському університеті економіки і торгівлі у лютому 2011 року. Створення Центру стало результатом багаторічної співпраці університету з навчальними закладами, установами, фондами Німеччини, серед яких Експортна академія (Ройтлінген), університети Берліну, Ляйпцігу, Касселю, Магдебургу, Саарбрюкену, Альбштадт-Зігмарінену, Фалькальдену, ДААД, Східний центр (Гоєнгайм), фонд Європейської історії та фонд імені Роберта Боша.

 

 

Azerbaijan Cultural Educational Center

Мета відкриття АКОЦ - сприяти мовній та культурній адаптації студентів з Азербайджану, які навчаються в ПУЕТ, проводити заняття з вивчення азербайджанської мови для українських студентів, що навчаються за спеціальностями «туристичний бізнес» та «готельно-ресторанна справа», забезпечити функціонування Азербайджанської недільної школи. 

 


 

Georgian Cultural and Educational Centre

Грузинський культурно-освітній центр був урочисто відкритий у Полтавському університеті економіки і торгівлі 16 листопада 2012 року. Створення Центру стало результатом співпраці  університету з Громадською організацією «Полтавське територіальне грузинське братство «Георгія» (м. Полтава, Україна) та Університетом Сухішвілі (м. Горі, Грузія), які й виступили співзасновниками центру. 

 


 

Turkmen Cultural Educational Center

Туркменський культурно-освітній центр був урочисто відкритий у Полтавському університеті економіки і торгівлі 7 жовтня 2013 року. Створення Центру було ініціативою студентів з Туркменістану, які навчаються у ПУЕТ, а також стало результатом співпраці університету та Посольства Туркменістану в Україні, яке і виступило співзасновником центру.

 

 

 

Poltava Euro-Atlantic Integration Center

25 вересня 2008 року відбулося урочисте відкриття Полтавського центру євроатлантичної інтеграції на базі Полтавського університету економіки і торгівлі. Він утворений Інститутом трансформації суспільства за підтримки Міністерства закордонних справ України за участі Національного центру з питань євроатлантичної інтеграції України, Центру інформації та документації НАТО в Україні, Громадської Ліги Україна – НАТО, Асоціації керівників шкіл України, Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавської обласної ради, Полтавської міської ради. Центр працюватиме на базі Полтавського університету споживчої кооперації України.

 
 
Center of French Language and Culture

Центр французької мови та культури відкритий у січні 2012 року в Полтавському університеті економіки і торгівлі. Створення Центру стало результатом співпраці університету з французьким партнером Університетом Оверн (м. Клермон-Феран, Франція) в рамках проекту TEMPUS (PROGRAMME TEMPUS 144920 - TEMPUS - 2008 - FR.JPCR) - Транс'європейська програма мобільності для навчання в університетах.